שכיר בכיר? אל תזניח את המיתוג האישי שלך


לאחרונה אני נתקלת במספר רב של שכירים בכירים (C- LEVEL  מה שנקרא) שמעוניינים שאמתג אותם ו"אשפר" את הנראות שלהם בלינקדאין.

אז ברור שניתן לשפר את הפרופיל של כל אחד ולהציג אותו בצורה אחרת מעניינת יותר והמדגימה מומחיות בצורה טובה יותר (ללא סילוף שום פרט..) וזה מה שאכן אני עושה.

אבל…אני נתקלת בתופעה בה אין לאדם המדובר כמעט שום אסמכתא ותוכן שתומך בכל המומחיות שלו והעשייה שלו מרובת השנים וזה ממש חבל.

וזו הסיבה שאני כותבת את הפוסט…להמליץ לכל שכיר ובפרט לבכיר מה כדאי לעשות כדי לא למצוא את עצמו בצומת דרכים של קריירה עמוסה בעשייה מחד אך דלה בממצאים תומכים מאידך…

עשרת הדיברות למיתוג אישי מקצועי

  1. הקם פרופיל לינקדאין כבר מרגע שאתה מסיים ללמוד באוניברסיטה.. האנשים שלמדו איתך הם כבר רשת קשרים שחבל לפספס.
  2. בכל מקום עבודה חדש בו אתה משתלב – זכור לעדכן את הפרופיל בהתאם.
  3. העלה לפרופיל הלינקדאין שלך תחומי אחריות שלך, מספר עובדים שאתה מנהל, פרוייקטים שעשית, כמו יומן רשת של ביזנס. אחר כך תשכח הרי ששעשית את כל זה…אבל במבט אחורה זה מאוד מרשים. זה חייב להיות רשום. שלב מצגות, תמונות, וידאו, כל מה שיש לך וממתג אותך כמקצוען. הפרופיל הוא דף נחיתה עסקי ולא קורות חיים דיגיטליים. אל תהיה צנוע, זה בסדר גמור לתעד ולהציג תוצאות!
  4. גם אם אתה לא בכיר עדיין, יש לך הישגים ותועלות. כדאי לציין אותם בפרופיל
  5. הגדל כל הזמן את רשת הקשרים – אשר קשרים חדשים במידה ואיכותיים ורלוונטים.
  6. העלה מדי פעם תוכן אודות דברים שקורים בחברה שלך, שהם תחת אחריותך או סתם שקשורים לעולמך המקצועי ויש לך מה להגיד קצרות בנדון. (גם תוכן לא מקורי שלך).
  7. צור אינטראקציות עם אחרים ברשת. לא כל הזמן ולא עם כולם, אבל מדי פעם כן.
  8. דאג שתמיד פרופיל הלינקדאין שלך יהיה מעודכן והכי טרי שניתן. פרופיל ישן ולא איכותי עושה נזק לשמך המקצועי.
  9. אם אתה משתעשע במחשבה על לחפש את המקום הבא –התחל כבר מעכשיו להשקיע בפרופיל הלינקדאין שלך.
  10. אם אתה ממילא שונא רשתות חברתיות וותר על פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם. אל תוותר על לינקדאין. זה גם יהיה מצויין כאשר יעשו עליך גוגל יגיעו ללינקדאין שלך כתוצאה ראשונה.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *