איך להעלות את מספר הצפיות בפרופיל הלינקדאין שלך


לעיתים אנשים סבורים שאם יש להם בלינקדאין חשבון דברים נפלאים יקרו להם בלי הרבה מאמץ. זו חשיבה יפה, אבל צריך גם לעזור ללינקדאין על מנת שיעזור לנו.

כלומר, יש לגרום לפרופיל שלנו להיחשף בפני כמה שיותר אנשים ובפרט אנשים רלוונטים אלינו.

למה? כי בסופו של דבר יותר חשיפה מביאה ליותר הזדמנויות עסקיות או תעסוקתיות.

להלן כמה טכניקות קלות ליישום:

1.השקיעו בפרופיל שלכם מבחינת אורך הטקסט, עומק הטקסט, דיוק הטקסט ושתילת מולטימדיה (תמונות, סרטונים). כלומר – כל המרבה הרי זה משובח. כן, ממש כך. לאנשים יש סבלנות לקרוא על מישהו שהם שוקלים לפנות אליו בתור מומחה, מה גם שאלגוריתם לינקדאין יקדם אתכם ליותר חשיפה אם תזינו אותו במידע.

2. שלחו בקשה לקשר לאנשים כדי להגדיל לכם את הנטוורקינג. מיותר לציין שעצם פעולה זו מייצרת יותר צפיות ואישורי קשר מצד הנמענים.

3. הסתכלו בפרופיל של אנשים שמעניינים אתכם לפני שאתם משגרים להם בקשה לקשר. בדרך כלל הם יתסכלו בפרופיל שלכם בחזרה = העלאת חשיפה. וכאן יש לי אזהרה: אל תשתמשו בתוכנות צד ג' שעושות "הסתכלות אוטומטית" בפרופילים של פוטנציאליים. זה מספים, זה עובר על חוקי לינקדאין, מה שמסכן אתכם בהרחקה לצמיתות מהרשת, וזה לא מעניק לכם את האפשרות לדבר אישית אחר כך עם כל אחד עם יש כמויות ענקיות של אנשים. גם אם תעבדו ידנית ותסתכלו בפרופילים של עשרות/מאות אנשים – מה זה ייתן לכם? עבדו לאט יותר אבל בטוח.

4. ייצרו תוכן/שתפו תוכן. מרבית האנשים לא מייצרים תוכן, הם רק קוראים אז זו הזדמנות חשיפה אדירה עבורכם. התוכן, אגב, לא חייב להיות מקורי שלכם (אם כי זה תמיד רצוי). קחו כתבה מקצועית שקראתם בדה מרקר על תחום הקרוב ללבכם ורשמו משפט כלשהו אודותיה, שתפו הלינק. זה יעניק חשיפה לפרופיל שלכם כך שתופיעו בפיד של אנשים שהם קשר ראשון שלכם וייתכן גם של קשר שני ואילך, בהנחה שהמעגל הראשון הגיב לתוכן שלכם.

5. עשו לייק לאנשים/ הגיבו לאחרים. אבל פה זה לא פייסבוק אז רק במידה, ורק כשיש לכם משהו חכם להגיד, אחרת זה מעיק על הקשרים שלכם שיחוו אינפלציה של התראות של שמכם ומכאן הדרך לאינפרוד קרובה.

6. פתחו וכתבו בלוג בלינקדאין. זו פלטפורמה מאוד חזקה לייצר צפיות. לא צריך גם להתרגש אם יש "רק" כמה עשרות או מאות צפיות בלבד לכל פוסט. הערך הוא בעקביות המצטברת, כי הפוסטים מעבר לכך נסרקים ונשארים במנוע החיפוש הלינקדאיני. התוצאה היא שאתם מקשרים בין שמכם לבין מילות מפתח מסויימות יותר ויותר וכאשר יחשפו במנוע החיפוש מידע באמצעות אותה מילת מפתח אלגוריתם לינקדאין יקדם אתכם יותר טוב מאשר מתחריכם שאינם כותבים ושאינם פעילים כמעט ברשת, מעבר להחזקת פרופיל.

7. הגיבו לפוסטים בבלוגים של אחרים. כך "תרכבו" על תוכן מקצועי רלוונטי לכם ולקהל היעד שלכם ללא שכתבתם מילה. אבל כן תזכו לחשיפה בתור איש מקצוע ולעיתים יתפתחו טוקבקטים על הטיקבוק שלכם לאותו פוסט שכלל לא כתבתם.

 

===

לשירות כתיבת פרופיל לינקדאיני ממותג ומושך צפיות/כתיבת תוכן/ניהול פרופיל ועמודי חברה התקשרו: 054-6947078 או פנו באתר זה באמצעות טופס צור קשר

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *