800 אלף ישראלים בלינקדאין .. אם גם  אתם רוצים להיכנס לרשת החברתית העסקית המצליחה בעולם ואין לכם זמן להתחיל להבין מאיפה מתחילים – הפוסט הזה בשבילכם.

לינקדאין בשישה צעדים

הסוד הוא פשוט למצוא את המתחרים/קולגות שלכם שפועלים נכון ברשת ולחקות אותם. מותר בהחלט ללמוד ממי שפועל טוב וכבר סלל לכם את הדרך…למידע, לקשרים, ולהתנהלות נכונה ברשת הלינקדאין, בקיצור..תחסכו זמן, אל תמציאו את הגלגל…

אם אתם חוששים מהקטע הטכני – היעזרו במרכז הסיוע של הלינקדאין, מאוד פשוט וידידותי!

 

מנוע החיפוש של  סיוע לינקדאין - היעזרו בו

Linkedin Help Center לשירותכם!

מה בדיוק לעשות?

1. החיו את פרופיל הלינקדאין שלכם – תמונה, סוג עיסוק, מיומנויות, קישור לאתר שלכם ומה אתם בדיוק עושים.

אתם חייבים להשקיע בטיוב הפרופיל שלכם לפני שאתם ממשיכים, זה MUST, אם אתם רוצים להופיע כמקצוענים, ולהופיע במנוע החיפוש של הלינקדאין בתחומכם.

בזה אתם חייבים להשקיע, אבל זה חד פעמי ומחזיר בגדול את השקעת הזמן!

2. התחברו ועקבו אחרי שניים-שלושה פרופילים של קולגות שעושים עבודה טובה מאוד בלינקדאין: בעלי למעלה מ 500 חברים, חברים בלפחות 30 קבוצות, מעדכנים מדי יום-יומיים את הפרופיל ו"חיים את הלינקדאין".

3. הצטרפו לקבוצות המקצועיות בהן חברים אותם קולגות.

4. בחנו את רשימת החברים של אותם קולגות לבדוק אם יש שם פוטנציאל של קשרים עסקיים גם עבורכם. יש? בקשו להתחבר (אם יש לכם חברים משותפים, בקשו שיחברו ביניכם. אם אתם חברים באותן קבוצות – תוכלו לבקש חברות ישירות).

5. הסתכלו על תחתית הפרופיל של הקולגות שלכם (גוללים למטה ) אילו ספרים הם מציינים ברשימת הקריאה שלהם, איזה אפליקציות לינקדאין הורידו ועושים בהן שימוש (slideshare, וורדפרס, כנסים וכד'). הורידו את אותן האפליקציות והעלו חומרים שיווקיים דומים שיש לכם.

6. עקבו אחרי עמודי חברות שהם עוקבים, במידה ומדובר בתחום הרלוונטי לכם. אם תרצו להתחבר לעוד חברות קרובות, תוכלו למצוא אותן בקלות דרך מנוע החיפוש של לינקדאין בראש העמוד.

התוצאה:

  • פרופיל לינקדאין מקצועי,עדכני, שעושה רושם מצויין.
  • תהיו מחוברים למוקדי הכוח והידע המדויקים עבורכם.
  • הפיד שלכם יתמלא בעדכונים רלוונטים מהחברות ומהקבוצות הקשורות אליכם.
  • תופיעו במנוע החיפוש יותר פעמים.
  • יפנו אליכם להצעות שת"פ/עבודה.

בהצלחה!